0
Добавить публикацию
Общество

У Чернігові четверо дітей потрапили до реанімації через отруєння грибами - Depo.UA

Опубликовано: 4 мая в 10:59
У Чернігові четверо дітей потрапили до реанімації через отруєння грибами  Depo.UA
Другие новости:

АТ Чернігівгаз вийшло із засновників компанії-постачальника ТОВ Чернігівгаз Збут. Таким чином було виконано всі умови анбандлінгу згідно з Директивою 2009/73/ ЄС. Попередньо було завершено поділ юридичної, інформаційної та облікової діяльності, які отримали високу оцінку Секретаріату Енергетичного співтовариства у 2020 році.

27 травня 2021 року відбулося підписання Меморандуму між Державним космічним агентством України та Чернігівською обласною державною адміністрацією про співробітництво у сфері космічної та науково-технічної діяльності.

У Дунаївцях Хмельницької області проходив перенесений матч 15-го туру групи А. Зустрічалися два клуби, які в сезоні 2020/21 дебютували серед професіоналів - Епіцентр і Чернігів. Сьогоднішні господарі відмінно влилися в Другу лігу з аматорів, в першому ж сезоні перебуваючи серед претендентів на вихід в Першу лігу, а ось у Чернігова справи йдуть гірше - команда Валерія Чорного не бореться за виживання, але і другу частину турнірної таблиці навряд чи покине. SPORTARENA.com. 26 травня 2021.

У середу, 26 травня, в Чернігівській області завершилися двотижневі навчальні збори з територіальної оборони. У них взяли участь 2000 військовозобов’язаних оперативного резерву 2 черги та резервісти 119 окремої бригади територіальної оборони оперативного командування «Північ».

Абонентам “Облтеплокомуненерго” відключили гарячу воду  Новий Чернігів

Голова Чернігівської ОДА запросила киян на фестивальний вікенд

Пасажирку автомобіля госпіталізували з травмами.

Поповнення у пологовому  Новий Чернігів

З 5 травня відновили роботу садочки і початкова ланка шкіл  Новий Чернігів

У Чернігові померла дитина через отруєння грибами  Depo.UA

Закінчується літо, яке в цьому році було особливим для кожного – карантинні обмеження внесли зміни у плани на відпустки, тож багатьом довелося відкласти на потім поїздки на море чи за кордон. Натомість, з’явилися безмежні можливості для відкриття України та поїздок у тривалі й не дуже подорожі своєю країною. Чернігів – чудове місто для відвідин на вікенд.

Деревяне мереживо Чернігова - унікальне для України явище. Але зараз воно у біді.,

Чернігів відправив у відставку головного тренера команди Вадима Постового. Vladyslav Ch. 21 квітня 2021.

Доля «Проліску»  Новий Чернігів

Центр північного регіону України добре знаний історичними й архітектурними пам’ятками давньоруського часу. Проте не лише старовинними храмами і сакральними підземними комплексами, мальовничими пейзажами над Десною може приваблювати Чернігів. Він ще й цікавий дерев’яною архітектурою кінця XIX – початку XX століття.

Потепління і дощі  Новий Чернігів