0
Добавить публикацию
Общество

У Чернігові дитину напоїли до реанімації - BBC Україна

Опубликовано: 17 февраля в 8:00
12-річна дівчина приїхала до Чернігова на зустріч з друзями та знепритомніла після випитого алкоголю. У поліції кажуть, що такі випадки є непоодинокими.
Другие новости:

Центр північного регіону України добре знаний історичними й архітектурними пам’ятками давньоруського часу. Проте не лише старовинними храмами і сакральними підземними комплексами, мальовничими пейзажами над Десною може приваблювати Чернігів. Він ще й цікавий дерев’яною архітектурою кінця XIX – початку XX століття.

Потепління і дощі  Новий Чернігів

Першими вакцинувалися медики обласної лікарні.

Чимало експертів прогнозують, що після послаблення карантину туристи спершу зосередяться на поїздках ближче до дому. У випадку з Україною – це сусідні області, куди швидко можна доїхати власним автотранспортом. Тож киянам слід уважніше придивлятися до Чернігівщини, яка ще може здивувати туристів завдяки мальовничій природі та унікальним історичним памяткам. УНІАН.Туризм розповість, куди саме можна поїхати у Чернігівській області зі столиці.

Мати дівчини звернулася до правоохоронців із проханням не проводити перевірку за цим фактом.

У 2020 році аварійні бригади Чернігівгазу виїздили на виклики 17,5 тисяч разів. Майже половина з цих викликів - 8,5 тисяч, були пов’язані з запахом газу в приміщеннях, де встановлені газові прилади, та в під’їздах. Всі вони реєструються на внутрішньобудинкових мережах, які не обслуговуються.

У 2020 році працівники Чернігівгазу газифікували 20 багатоповерхівок та 333 приватних будинки, забезпечивши комфортний побут для 2,5 тис сімей. Також компанія збудувала та підключила системи газопостачання на 15 промислових об’єктах загальною потужністю 6,7 тис м куб/год. Серед них – асфальтобетонний завод та зерносушильні комплекси.

Увечері 28 листопада чоловік 1987 року народження скоїв викрадення таксі і потрапив вnbsp;смертельне ДТП вnbsp;смт Михайло-Коцюбинське Чернігівського району.

Уnbsp;Чернігові лише третина лікарів, які потрапили уnbsp;першу хвилю вакцинації від коронавірусу, погодилися зробити щеплення препаратом Covishield.

Офіційні матчі "Десни" несподівано перенесуть із Чернігова  Depo.Сектор

За 2020 рік працівники АТ Чернігівгаз виявили 144 випадки втручань в системи газопостачання. Всі вони були підтверджені експертизами.

Тренера "Десни" вразила гра "динамівця", який приїхав у Чернігів в оренду  Depo.Сектор

До благодійної крамниці привозять усе — від одягу до дитячих візочків, і навіть… пральні машини.

Першочергово у Чернігові заплановано вакцинувати 5 190 осіб  Новий Чернігів

Впіймали «телефонного» шахрая  Новий Чернігів

Різке зростання цін на газ, який АТ Чернігівгаз купує для технологічних потреб за тарифні кошти, призвело до отримання збитків за підсумками 2020 року. З початку цього року зростання цін на газ пришвидшилось, тому нові тарифи також не покривають всіх обґрунтованих витрат Оператора ГРМ. Така хронічна збитковість дестабілізує діяльність газорозподільної компанії, яка забезпечує газом 360  тисяч клієнтів Чернігівщини.